fbpx

בית

בלוג

ספקים

עלינו

צור קשר

גן אירועים לבת מצווה

שולחן מעוצב בגן אירועים

בין אם החלטתם לחגוג את אירוע בת המצווה בגן אירועים או שאתם עדיין מתלבטים. חשוב שתדעו שישנם גני אירועים המותאמים גם לאירועי חורף. אז מצד אחד גן אירועים לבת מצווה יכול להיות מקורה. כמובן שזה לא יהיה בדיוק אותו הדבר כמו גן אירועים פתוח בעונת הקיץ. אך עדיין אופי המקום והאירוע יקבלו את תחושתו של גן אירועים פסטורלי.

במידה והתאריך המקורי נופל בתקופת החורף וחשוב לכם לחגוג במועד הקרוב ביותר. אתם ממש לא חייבים לוותר על גן ארועים.

דרך אגב, יתרון משמעותי לאירוע בעונת החורף הם המחירים האטרקטיביים. מחיר האולמות וגני האירועים יורדים משמעותית בחודשים שבין נובמבר למרץ. לעומתם החודשים יוני עד ספטמבר הם היקרים ביותר בשנה מכיוון שבחודשים אלה מתקיימים רוב האירועים בישראל.

אז לפני שאתם בוחרים בגן האירועים עבור האירוע שלכם. בדקו את הקריטריונים שריכזנו כאן עבורכם אשר. כמובן שקיימים קריטריונים נוספים לא פחות חשובים, עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר על אולמות האירועים.

קירוי

במידה ובחרתם לקיים את האירוע בתקופת החורף בדקו כי קיים במקום קירוי. אם הארוע מתקיים בעונת מעבר כאשר מזג האוויר הפכפך, שאלו האם הקירוי כרוך בתוספת תשלום. כך במידה ויהיה צורך להשתמש בו תוכלו להיערך מראש ולהימנע מהפתעות.

רחבת הריקודים

האם הרחבה בגן האירועים לבת מצווה מרוצפת? יכול להיות כי הרחבה עשויה קורות עץ המסכנות נעלי עקב של אורחות תמימות? בדקו כי המרחק של הרחבה נמצא במרחק סביר מהשולחנות וכי היא מספיקה בגודלה לכמות המוזמנים. בנוסף בדקו כי תנאי הגישה והמעבר מהשולחנות אל רחבת הריקודים נוחים ובטוחים עבור אנשים מבוגרים ונשים הנועלות נעלי עקב. 

ריסוס 

בריכת נוי

הגנים האהובים והמבוקשים ביותר הם לרוב גנים המכילים מאגר מים כלשהו. מאין נחל קטן עם גשר עץ מעליו  או בריכת דגים אקולוגית. אך עם כל היופי הזה מגיעים גם היתושים והברחשים שיכולים להיות מטרד של ממש. בררו עם גן האירועים כמה פעמים ביום מרוסס הגן כנגד מזיקים כאלה ואחרים. חשוב לבדוק באיזה שעה בדיוק מתקיים הריסוס האחרון לפני האירוע . ודאו כי הריסוס האחרון לפני האירוע מתרחש בפרק זמן סביר טרם הגעת האורחים וכי אינו מתרחש בסביבת אוכל. 

מתחם גנים

האם קיימים מספר גנים באותו מתחם? אם כן, כמה אירועים נערכים במקביל לאירוע שלכם? בדקו כי קיימת הפרדה ברורה בין האירועים כדי שלא תיווצר זליגה של מוסיקה, זיקוקים וכו׳ בין אירוע אחד לאחר. מומלץ לבדוק שההפרדה קיימת גם מבחינת הפסיליטיס כגון תאי שירותים ובר. זאת על מנת להבטיח כי האורחים לא יצטרכו להמתין זמן רב בתור בעקבות עומס של אנשים.

מזג אוויר 

בקיץ כשחם ולח, מומלץ לוודא כי קיימים בגן האירועים מאווררי ענק או מזגנים ניידים הפזורים באזור רחבת הריקודים והאוכל. בחורף לעומת זאת וודאו שיש תנורים ופטריות חימום.

ישיבה אלטרנטיבית

פטיו עם פינת ישיבה

גני אירועים רבים כוללים פינות ישיבה הכוללות פוטונים, שולחנות נמוכים, נדנדות, כריות, שמשיות ושולחנות בר גבוהים בקבלת הפנים. אם אתם מעוניינים בכך, וודאו שהגן אירועים אכן מחזיק בריהוט מהסוג הזה. במידה וכן בדקו האם זה כרוך בתוספת תשלום. אם לא, בדקו האם המקום מאשר להביא ריהוט ממקור חיצוני. 

חדר התארגנות

 במידה ותכננתם מופע של כלת הבת מצווה או ששכרתם מופע חיצוני כלשהו. חשוב שיהיה חדר נעים להתארגנויות במהלך האירוע לצורך החלפת בגדים, מנוחה, שמירה על חפצים אישיים וכו׳. רוב החדרים כוללים פינת ישיבה, מראה ושירותים. ישנם גני אירועים שיש להם יחידות נופש, שאפשר ללון בהן בסיום האירוע. דבר זה יכול לשמש כיתרון משמעותי עבור קרובי משפחה המגיעים מרחוק וזקוקים לפתרון לינה או שבני המשפחה מעוניינים ביום נופש באווירה פסטורלית בסיום האירוע.

כתבות נוספות בנושא

אולם בת מצווה מעוצב

מקומות לבת מצווה

לבחור מקום לבת מצווה איך תבחרו בין מקומות לבת מצווה? המקום בו מקיימין אירוע, משפיע באופן כמעט מוחלט על אופיו. ישנם כמה מאפיינים שכדאי לכם לקחת

להמשך קריאה »