fbpx

בית

בלוג

ספקים

עלינו

צור קשר

עיצוב אירוע בת מצווה

עצוב אירוע בת מצווה

ילדות רבות מצפות בכיליון עיניים לתאריך הבת מצווה שלהן. בתאריך זה הן הופכות להיות נערות בוגרות ואחראיות. חשוב להן לתכנן יחד עם הוריהן אירוע יוצא דופן. האירוע יכול להתקיים בחצר הבית, באולם, בטבע או בכל מקום אחר, העיקר שכל קרובי המשפחה והחברים שיגיעו, יזכרו את המאורע כיוון שהוא יהיה שונה מאירועים דומים של נערות אחרות. זו הסיבה שכל נערה מכינה רשימות עם רעיונות מקוריים ויצירתיים עבור חגיגת בת מצווה מדהימה. בת המצווה צריכה להיות ייחודית הן בנראות שלה והן בתוכן שלה. הנערות שמות דגש רב בחיפוש אחר רעיונות לעיצוב אירוע הבת מצווה שלהן. 

המטרה העיקרית בעיצוב האירוע היא להפתיע את האורחים כבר בכניסה. לכן, מקימים אנשי המקצוע קיר בלונים לבת מצווה אשר עוצב על ידי המומחים. מדובר בקיר גדול שרשום עליו ״מזל טוב״ יחד עם שמה של הנערה והספרות 12. הרישום הוא יפהפה ועדין וסביבו ממוקמים עשרות בלונים בשלל גדלים ובגוונים ספציפיים שאהובים על כלת הבת מצווה.

זו הסיבה שבכל אירוע הקיר נראה שונה לחלוטין. בחלק מהקירות הבלונים הם בגווני אדום לבן וזהב, אחרים ורוד, סגול וכסף. ניתן לעשות אינספור שילובים שונים שיוצרים מראה מרהיב וייחודי. כל האורחים עומדים בנקודה זו בכניסה לאולם, מצטלמים ומיד מעלים את התמונות לרשתות החברתיות. באופן זה הם מעצימים את המראה המרשים של המסיבה עוד בתחילתה. זוהי בהחלט אטרקציה מדהימה לאירוע המשמשת כמוקד צילום מקורי וייחודי.

הנראות של אולם בת מצווה 

המראה הראשוני שרואה כל אורח מיד עם כניסתו לאולם הוא שונה ומיוחד. מכיוון שאין הזדמנות שנייה לרושם הראשוני, כלת השמחה ומארגני האירוע חושבים על כל פרט ופרט. בשלב הראשון מפזרים כמויות של בלונים בנקודות שונות ברחבי האולם, לאחר מכן מוסיפים מבנים שונים בגדלים ובצורות שונות העשויים מבלונים, כאשר כל הבלונים בגוונים האהובים על הנערה.

בנוסף, דואגים שכל השולחנות יהיו עם מפות בגוונים יפהפיים ועם מפיות בד תואמות. מתקבל מראה אצילי ומכובד מאד. במקומות רבים באולם ועל הכיסאות, שזורים זרים קטנטנים של פרחים אשר מנתבים את הטבע לתוך האולם. הצבעים הירוקים של הגבעולים וצבעי הפרחים שנבחרו על פי טעמה של כלת הבת מצווה יוצרים מראה מרהיב של שולחנות מעוצבים שלא רואים בכל מקום.

עיצוב רחבת הריקודים באירוע בת מצווה

אחד המקומות החשובים באירוע בת מצווה הוא רחבת הריקודים. לכן מלכתחילה המשפחה בוחרת אולם שיש בו רחבת ריקודים גדולה. המשפחה מזמינה די ג’יי מעולה שמכיר את טעמם המוסיקלי של בני הנוער ולכן מתחילת הערב הוא מכין את מערכת ההגברה ומשמיע בזה אחר זה את כל השירים האהובים עליהם. לאור זאת הילדים כמעט ולא יורדים מהרחבה לאורך כל האירוע. הם נעים בקצב המוסיקה, נהנים משלל אורות הלייזר הצבעוניים, מאושרים לקבל אביזרים זוהרים ובלונים גדולים למשחק שמוסיפים רבות לאווירה המהפנטת.

קולינריה צבעונית 

לקולינריה יש מקום חשוב בתכנון האירוע. מכיוון שהאורחים אוכלים בשלב ראשון עם העיניים ורק לאחר מכן הם אוכלים בפועל, חשוב לדאוג שהמנות יהיו צבעוניות ויפות. המנות מוגשות באופן אסתטי על גבי מגשים או על גבי צלחות יפהפיות לרווחתם של האורחים. אופן הגשה זה משדרג את המנות ואת כלל חווית האכילה.

כתבות נוספות בנושא