אודות

תוכן עיניינים

האפשרויות הרבות שעומדות בפנינו בהכנות לקראת הבת מצווה הופכות את ארגון האירוע לחוויה מתישה, מלחיצה ומלווה בהמון מתח בקרב מארגני השמחה.

איפה לחגוג? באולם? בגן ארועים? אולי להשכיר יאכטה? מה עם חורשת יער, חגיגה פסטורלית לא?

מה אוכלים? קייטרינג? אולי שולחן מעוצב ומפנק שירשים את האורחים…

בקיצור, אין סוף אפשרויות בכל אחת ואחת מהקטגוריות שאתם צריכים לטפל בה לקראת האירוע. בת מצווה היא אחד האירועים המשמעותיים בחייהן של בנות ישראל ולכן רצוי מאוד שכל החוויה כולל הארגון וההכנות יהיו חוויה נעימה ומגבשת.

 

 

קצת עלינו

האתר הוקם במטרה להתמקד בתחום אירועי בת מצווה. האתר שלנו מספק תוכן עשיר הנכתב מניסיון אישי ומקצועי של מעל שני עשורים בתחום ההפקות וצילום אירועים. במהלך השנים לקחנו חלק בהפקה של מאות אירועים בתקציבים קטנים, בינוניים ואף גדולים במיוחד, הפקנו ארועי בת מצווה מפוארים עבור הקהילה היהודית במוסקבה ובאירופה, למדנו כי למרות המסורתיות הקיימת בכל אירוע, כל משפחה מבקשת לחגוג בצורה התואמת את התרבות והאופי הייחודיים לה. לאחר הפקה של סגנונות בת מצווה שונים ועבודה משותפת עם מגוון ספקים שלקחו חלק בהכנות וארגון האירוע. הניסיון העשיר שלנו בתחום מאפשר לנו נקודת מבט מקצועית וייחודית על אופן ארגון האירוע, בחירת הספקים הנכונים, נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון וכמובן גם על הפן הרגשי והנפשי שטמון בחוויה זאת.

אנחנו מאמינים שעם המידע הנכון והמדוייק תכנון וארגון חגיגת בת המצווה שלכם תהפוך להיות חוויה פשוטה ונעימה יותר שתחסוך לכם הרבה מאוד כסף ועוגמת נפש מאנשי מקצוע שאינם מקצוענים אמיתיים.

 

 

המטרה של אתר בת 12

מטרת האתר היא לספק לכם את כל המידע הדרוש לצורך ארגון אירוע בת מצווה. האתר מאפשר לכם לתכנן חגיגת בת מצווה בדרך ייחודית התואמת לאופי משפחתכם, כך שכל הבחירות החל ממקום חגיגת האירוע, צלמים, קייטרינג, אטרקציות ועוד יהיו בחירות שתעשו ללא כל חשש מאחר ותקבלו את כל המידע, הטיפים והמדריכים לצורך בחירה מושכלת המתאימה לאירוע שלכם. פעמים רבות לא מתאפשר להורים לבצע מחקר או השוואות בין ספקים והם בוחרים בדרך הפשוטה של המלצה מקרוב משפחה או חבר שכבר חגג בת מצווה במשפחתו. מעכשיו אתם כבר לא צריכים לחשוש מבזבוז של זמן יקר, תוכלו לחגוג באופן שבו אתם באמת רוצים מאחר ואנחנו כבר עשינו את העבודה השחורה עבורכם.

רוצים לקבל הצעה משתלמת לבת מצווה ?

כתבות נוספות בנושא