fbpx

בית

בלוג

ספקים

עלינו

צור קשר

LiransProductions Studio

מה אנחנו עושים?

ולנו מחפשים את ה”דבר הבא”, ה”משהו” המיוחד הזה שיגרום לאירוע שלנו להיות אחר, שונה, כזה שכולם יזכרו – המצגת שלנו היא בדיוק מה שחיפשתם!
למה אתה שואלים? המשיכו לקרוא..

אירוע בת מצווה דורש המון מחשבה, יצירתיות וזמן יקר.. אם אתם מחפשים חוויה מקורית, מרגשת וייחודית לאירוע של ילדתכם. הגעתם למקום הנכון !
הסטודיו שלנו יוצר מצגות בת מצווה ברמה בינלאומית!
ברמה שלא תבייש סרט הוליוודי וזה בדיוק מה שאתם צריכים כדי לשדרג את האירוע שלכם בכמה רמות ולהפוך אותו לבלתי נשכח!
כי מצגת כזו עוד לא ראיתם.

למה בעצם עושים מצגת?
מצגת בת מצווה עוזרת לתת במה לילדה החוגגת ולהפוך אותה למרכז העניינים, להעצים אותה ולמשוך את תשומת הלב אליה באלגנטיות, הומור והמון רגש.

איך זה עובד?

בת המצווה היא אירוע משמעותי בחייה של כל ילדה שמגיעה לגיל 12, גיל סמלי עם המון משמעות. ההכנות לבת מצווה הן מאוד אינטנסיביות ומלאות בלחצים, גם מצד החברים וגם מצד המשפחה.

בשנים האחרונות, מסיבות בת מצווה הפכו להפקה של ממש ויש אנשים שמשקיעים המון כסף כדי לייצר חגיגה בלתי נשכחת לבת שלהם. עבור חלק מההורים והילדים זוהי ברכה, אך עבור חלק אחר, זוהי משימה לא פשוטה. לכן, צריך לדעת להיערך ולנצל את התקציב על הצד הטוב ביותר.

אז למה לא להעצים את החגיגה ולהקפיץ אותה לשלב הבא?
כל בת מצווה היא שונה, והיא לרוב תעסוק בתחומי העניין של הילדה. יש הרבה מאוד פעילויות שאפשר לעשות במהלך חגיגת בת המצווה, ויש אנשים שהולכים על הופעות של זמרים, ביקורים של סלבס, אוכל יוקרתי, או כל דבר אחר שהילדה אוהבת.

עם זאת, יש דבר אחד שמשותף
כמעט לכל בת מצווה, וזוהי מצגת בת מצווה מעניינת ומסקרנת. מצגת בת מצווה חייבת להיות מדויקת מאוד על מנת שכולם יוכלו להנות ממנה. אף אחד לא רוצה לשעמם את האורחים שלו או לעשות משהו קצר, לא ערוך, ולא מכבד. לכן, בהרבה מקרים, שווה ללכת למקצוענים ולבקש עריכה מקצועית של מצגות לבת מצווה ברמה הגבוהה ביותר.


מה מיוחד בסרטונים שלנו 

בין אם בחרת לעשות חגיגה רבת משתתפים לבין אירוע מצומצם לחברים והמשפחה הסרטונים שלנו מתאימים לכולם וישאירו את כולם פעורי פה. סרטון בת מצווה צריך להציג את
הנערה החוגגת, להעצים אותה, להרים לה ולגרום לה להרגיש הכי מיוחדת בעולם.

בין אם הבת שלכם היא רקדנית מלידה, זמרת או אושיית רשת מצליחה. הסרטון שלנו ידגיש את כל הכישרונות, התחביבים והאנשים האהובים עליה,
יגרום לה ולכם להיזכר בכל הרגעים הקסומים שלה לבד ושלכם יחד מהלידה ועד לגיל המצוות.

הסרטון שלנו הוא לא עוד “סתם מצגת”, הוא לא אוסף תמונות ארוך ומיגע שלא מעניין אף אחד, הוא סרטון מקורי, מושקע ויוצא דופן בעל אופי ועלילה, כזה שכל אחת הייתה רוצה לראות
באירוע בת המצווה שלה.

איך אנו עושים זאת :

שלב איסוף החומרים
על מנת ליצור מצגת לבת מצווה אשר תהיה שונה משאר המצגות המופקות כיום ותשיג את אפקט ההתרגשות בשלמותה, יש צורך בכמה שיותר תיעודים מרגשים המציינים שלבים, חוויות, הישגים ואירועים חשובים ומשמעותיים אשר נערת בת המצווה, השיגה וחוותה לאורך כל שניים עשר שנות חייה. מגיל הלידה ועד הגעה לגיל מצוות. מדובר על משימה מורכבת אך
קריטית להשלמת התהליך.

מיון לרצף כרונולוגי
לאחר שלב איסוף החומרים יש לרכז את כל התמונות למכשיר אחד, (אנו ממליצים לעבוד עם מחשב) ברגע שכל התמונות אצלכם במחשב מתחיל שלב המיון.

שלב זה מתחלק ל 3 שלבים שהם :

סינון – יש לסנן מתוך כל התמונות, תמונות כפולות, תמונות באיכות נמוכה או לצמצם תמונות כאשר מספר התמונות עולה על המספר שסגרנו מראש.

סידור בתיקיות – הסידור הנפוץ ביותר הוא הסידור הכרונולוגי שזה אומר שכל התמונות ממוינות לפי גיל או תקופה לדוגמא :
ילדות , גן , בית ספר וכו..

במידה ואינכם יודעים באיזה צורה הכי כדאי לכם למיין את התמונות אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר לפני
שאתם מתחילים בתהליך זה.

שליחת החומרים – נעשה אך ורק דרך המייל באמצעות אתרים המאפשרים שליחה מהירה ואיכותית של הקבצים, על שלב זה נפרט בהרחבה ברגע שנתחיל לעבוד במשותף.

קשר רציף בין אנשי המקצוע לבין לבעלי האירוע
הסטודיו שלנו מאמין בשיתוף פעולה מלא בין הצדדים, שיתוף הפעולה תורם להבנת הקונספט הייחודי של המצגת, הקו העיצובי שלה והמסר שהמצגת אמורה להעביר למי שצופה בה.

שיתוף הפעולה מתחלק לארבעה שלבים פשוטים:

בניית הקונספט – לפני תחילת העבודה על המצגת, עוד בזמן שאתם מסדרים וממיינים את התמונות שבחרתם.
נאסוף ממכם מידע חיוני אודות ילדת המצוות. המידע הינו קריטי להמשך תהליך בניית המצגת והוא זה שידריך אותנו באיזה אופן לעצב את המצגת ובאיזה אלמנטים להשתמש.
בחירת השירים – קיימים אין ספור שירים ברשת, אך לכל אחד מאיתנו יש טעם ייחודי משל עצמו. בחרו שירים שיתאימו למסר אותו תרצו להעביר לילדת המצוות, אנו ממליצים לשלב בין סגנונות השירים בהתאם לתמונות המוצגות. תמונות ילדות לרב יתחילו
עם שיר מרגש, תמונות משפחתיות
מטיולים ילוו בשיר קצבי ומשמח.
סבב התיקונים – בסיום ההכנה, אנו נשלח אליכם את המצגת לצפייה ראשונית. אנו תמיד ננסה לקלוע למצגת מושלמת ללא צורך בשינויים, בכל אופן אם ראיתם איזה תמונה שלא אהבתם או אפקט מסויים שתרצו להסיר, הרגישו חופשי לשתף אותנו בכל דבר שהפריע לכם במצגת הראשונית.

הדרכה – לאחר שלב התיקונים אנו נשתף אתכם בקישור ייחודי להורדה או צפייה במצגת בת המצווה של בתכם. אנו נדריך אתכם כיצד לאחסן את המצגת בהתאם למקום ולציוד בו אתם משתמשים.

לסיכום, שיתוף הפעולה הוא קריטי ביותר להצלחתנו, אנו בטוחים שעבודת צוות משותפת תתרום המון ליצירת מצגת בת מצווה מרגשת ומשעשעת, ותקלע לטעמם של ילדת המצוות והאורחים המוזמנים.